Неділя, 16.06.2019, 09:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Середня загальноосвітня школа №8 м.Кам'янського.

Меню сайту
Форма входу

Новини

«Великодній благосвіт»

Учні КЗ СЗШ №8 взяли участь у загальноміській акції «Великодній благосвіт» під гаслом «Боже, солдата, бережи!» Кожен лідер учнівського парламенту в своєму класі ініціював створення учнями виробів власними руками.  Сувеніри у вигляді пасхальних крашанок, чудові малюнки та аплікації, оригінальні листівки з привітаннями для наших героїв, 23 пасхальні кулічі, продукти харчування зібрано та передано на пункт збору в СЗШ №9. 14 квітня  посилки для воїнів АТО повезли в 25-у повітряно-десантну бригаду (селище Зайцеве під Горлівкой), 43-й батальон (Світлодарська дуга, селище Мироновське) та в Майорський воїнам 54- ої бригади  волонтери «Штабу національного захисту міста Кам’янського».

 

«Зробимо Україну чистою разом»

В рамках проведення заходів на підтримку Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом», приуроченої до Дня довкілля 05 квітня 2017 року учні 9-го класу відвідали геологічний музей Дніпродзержинського енергетичного технікуму.  У вітринах музею дев’ятикласники змогли побачити різноманітні експозиційні розділи: мінерали, гірські породи,  руди.

 Знайомство з мінералами, гірськими породами та рудами має велике значення, так як  вони широко використовуються у різних галузях народного господарства:  в медицині, побуті, сільському господарстві, металургії, ювелірній справі.

А 06 квітня 2017 року всі учні та вчителі нашої школи вийшли на загальношкільну толоку. Під час якої прибрано дільниці, закріплені за класами, територію шкільного стадіону, зроблено волейбольний майданчик, на подвір’ї висаджено квіти.

 

«Життя яскраве… Ти - його творець!»

04 квітня 2017 року відбувся соціально-психологічний тренінг на тему «Життя яскраве… Ти - його творець!». Метою якого було: навчити учнів розпізнавати ознаки небезпеки й допомагати собі та іншим виходити з кризових ситуацій. Запрошені учні 7-9 класів, які активно зацікавлені інтернет-іграми та соціальними мережами, змогли знайти відповідь на питання «За що я ціную своє життя?».

 

Акція "Чисте місто"

 

Педагогічний, учнівський, та батьківський колектив КЗ «СЗШ №8» Кам’янської міської ради висловлює щиру вдячність в особі начальника Комбінованого Центру Телекомунікацій №522 Беркута Олександра Григоровича, начальника лінійного цеху підприємства Бондар Віктора Миколайовича та всім співробітникам за активну участь в акції «Чисте місто»,яка була проведена ПАТ «Укртелеком» 31 березня 2017 року на території КЗ «СЗШ №8»

Голова батьківського комітету школи

Негари Г.В.

 

«Разом у майбутнє! Мріємо!Діємо!»

30 березня 2017 року в Дніпропетровській обласній державній  адміністрації  відбулося засідання клубу молодого лідера під гаслом «Разом у майбутнє! Мріємо!Діємо!» були запрошені представники учнівського самоврядування шкіл міста. Почесні гості розповідали  про свій шлях до успіху, досягнення та в абсолютно неформальній атмосфері спілкувалися з молоддю. Відбулась зустріч з бізнесменом, відомим веб-дизайнером Юрієм Бошніковим.

    Цей проект було започатковано командою українського політика  Валентина Резніченка в 2016-му році. В планах на майбутнє -  запрошення відомих, успішних та креативних мешканців області, які поділяться своїми секретами успіху. Вже наступними гостями клубу стануть відомий блогер Віктор Пузанов та радник голови ДніпроОДА  Дмитро Дубілет.

 

Тато, мама і я - спортивна сім'я

25 березня 2017 року була визначена краща спортивна сім'я Заводського району. Веселі старти на базі середньої загальноосвітньої школи № 23, організовані центром фізичного здоров'я населення і департаментом з гуманітарних питань міської ради,    об'єднали  15 сімей. Учасники отримали завдання, в яких потрібно було проявити силу, спритність і швидкість. Дружня та спортивна сім'я Замчак, яка захищала честь нашої школи, посіла друге місце. Призову трійку нагородили грамотами, медалями та солодкими подарунками, а всі учасники сімейних змагань отримали солодощі. Фінальні змагання  "Пама, мама, я - спортивна сім'я" відбудуться  15 квітня у Палаці тенісу СК "Прометей". Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших перемог!!!

 

«За двома зайцями»

          Музичний драматичний театр ім.Л.Українки 24 березня 2017 гостинно відчинив двері для шанувальників української драматургії. Учні 7-11 класів відвідали виставу «За двома зайцями». П’єса стала популярною і відомою одразу після її першої постановки у 1883 році  та залишається такою і донині.  З винятковою майстерністю Михайло Старицький переробив малосценічний твір Івана Нечуя-Левицького «На Кожум’яках» в першокласний театральний «бестселер».

        Колоритний гумор, кумедні типажі, динамічний сюжет зробили «комедію із міщанського побиту з співами і танцями» справжнім народним хітом. Популярності п’єсі додав і культовий однойменний фільм 1961 року з неперевершеними Олегом Борисовим і Маргаритою Кринициною у головних ролях.

         Відтепер історія женихівства київського цирульника Свирида Петровича Голохвостого, у якого «в галавє завсегди такий водеволь, што только мерсі», втілена і на сцені нашого театру.

 

 

"Моя професія найкраща"

 

 

  З метою популяризації робітничих професій 23 березня 2017 року учні 9-11 класів відвідали круглий стіл «Моя професія найкраща» на базі Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робочих кадрів будівництва та автотранспорту.  Учні отримали детальну інформацію про напрямки навчання за спеціальностями: арматурник, водій автотранспортних засобів, електрогазозварювальник, лицювальник-плиточник, будівельний маляр, монтажник гіпсокартонних конструкцій, оператор комп’ютерного набору.

 

"Сучасні заклади освіти"

16-18 березня 2017 року педагогічний колектив КЗ СЗШ №8 взяв участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та пятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu».

Яка відбулась в Київському Палаці дітей та юнацтва. Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу. Представники 98 вищих навчальних закладів і наукових установ України презентували навчально-методичні та науково-технічні розробки науковців, викладачів, студентів, науково-методичні напрацювання в галузі комплексної реабілітації та інтеграції молоді з інвалідністю в сучасний освітній простір.

Від КЗ «СЗШ №8» Кам’янської міської ради була представлена робота в номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота», вчителем української мови та літератури, спеціалістом вищої категорії «вчитель-методист» Бойко Лілією Валентинівною на тему «Інноваційні форми і методи роботи при викладанні української мови та літератури».

Педагогічний колектив презентував свою роботу на тему «Створення умов для розвитку освіченої, психічно та фізично здорової, естетично розвиненої, працьовитої, життєстверджуючої і компетентної людини – громадянина України»

 

Наталка Полтавка

         13 березня 2017 року  учні 9-11 класів відвідали виставу за твором

 І.П.Котляревського «Наталка-Полтавка», яку підготували студенти та педагоги музичного коледжу.  Чарівна гра та майстерність акторів оживили героїв зі сторінок шкільного підручника.

 

 

«Виховуємо патріотів»

         Щочетверга, протягом березня,  виховні години для учнів 8-11 класів стали справжніми уроками  військово-патріотичного виховання. Представники громадських організацій «Дія»  та « Чорний туман» надали можливість на практиці закріпити свої знання щодо військової підготовки та зброї.

 

«Весела наука»

    03 березня до нас завітали гості з дитячого театру «Весела наука». Діти познайомились із цікавими експериментами в області хімії. Вони побачили на власні очі як виглядає сухий лід та скільки цікавого можна  з ним зробити. Зацікавлені погляди дітей свідчили, що хімія може бути «веселою наукою».

 

8 березня-свято наших вчителів

          Відшуміла зима своїми заметілями, відхурделила сніжними віхолами, а на зміну їй прийшла чарівна красуня-весна. Тож не даремно саме в цей час ми святкуємо один із найкращих, найсвітліших днів — свято жінок. В усі часи, по всьому світу жінка викликала особливе відношення, адже вона уособлювала ніжність, красу, надзвичайну зворушливість і чутливість.

         В нашій школі 8 березня вважається особливим святом, адже більшість учителів - жінки. Кожен учень міг висловити подяку своїй улюбленій вчительці, зібравши слова в гарні привітання. Всі намагалися підготуватися до цього дня: вивчали пісні й вірші, малювали листівки і плакати.
        До свята весни в школі пройшов святковий концерт, який був справжнім подарунком для всіх жінок.

 

Актуальні інтерв'ю наших випускників в актуальній темі міського телебачення місТВ.

Інтерв'ю давали:
Белуха Ірина - учениця 11 класу КЗ СЗШ 8
Рамазанов Руслан - учень 11 класу КЗ СЗШ 8
Соболева Юлія - учениця 11 класу КЗ СЗШ 8.

Круглий стіл

22.02.2017р в в КЗ СЗШ №8 відбувся круглий стіл адміністрації школи з головами батьківських комітетів, де було заслухано звіт про використання благодійних внесків з кожного класу за І семестр. Також поставлене завдання на ІІ навчальний семестр 2017 року. 

Присутні: 
Директор КЗ СЗШ №8 – Занєгін Віктор Олександрович;
Заступник директора з НВР – Сопернікова Тетяна Олексіївна;
Головний бухгалтер – Матченко Аліна Анатоліївна
Голови батьківських комітетів

 

Такі цікаві природничі науки

22.02.2017р в КЗ СЗШ №8 в рамках тижню біології та хімії відбувся Брейн-ринг «Такі цікаві природничі науки» для учнів 10-11 класів. Змагання «мізків» нашої школи дали зрозуміти, що знання із хімії та біології у старшокласників на достатньому рівні. Із цікавістю та азартом команди вирішували складні завдання які складали наші вчителі.

 

Людина і здоров’я

 

21.02.2017р в КЗ СЗШ №8 в рамках тижню біології та хімії пройшов КВЕСТ на тему «Людина і здоров’я» для учнів 8-9 класів. Діти мали можливість на станції «Хімічна» практично позмагатись у знаннях із хімії, на станції «Медична» та «Спортивна» перевірити знання з надання першої допомоги і на станції «Фіто-вітальня» відвідати чаю.

Герої не вмирають

20.02.17р у КЗ СЗШ №8 була проведена лекція на тему «Роз’яснення причин і змісту подій, які відбувались восени 2004 та листопаді 2013 – лютому 2014 років». Лекторами були:

Парфенович Петро Сергійович – голова молодіжної організації «Чорний туман»;

Груша Володимир Васильович – голова громадської організації «Дія»;

Кушнерук Валерій Володимирович – зам. Керівника громадської організації «Дія»;

Азаров Олександр Олексійович – тренер викладач КЗ СЗШ №8.

 

Шануємо та пам'ятаємо...

15.02.17р. у КЗ СЗШ №8 була організована воєнно-патріотична естафета для учнів 10-11 класів до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Хлопці змагались у стрільбі, підтягуваннях, доланні смуги перешкод, перетягуванні канату і навіть показали майстер клас по вдяганню протигаза. Проводив естафету Слайковський Ігор Леонідович - вчитель фізичної культури, який атестується в цьому році. На заході були присутні:

Занєгін Віктор Олександрович – директор КЗ СЗШ №8,

Ткач Олена Олегівна – педагог організатор.

 

День Святого Валентина

14.02.17р. у КЗ СЗШ № 8 відбулось свято яке присвячується дружбі та коханню. В цей прекрасний день учні мали змогу зробити зізнання людині яка не байдужа. Це можна було зробити за допомогою пошти кохання, за допомогою якої було відправлено багато маленьких та великих валентинок. Також у школі була розміщена «Стіна кохання», кожен учень скористався нагодою написати приємні слова.  Не залишила нікого байдужим і виставка стінгазет до Дня Св. Валентина. Кожна дитяча робота була виготовлена із старанням, бажанням та хистом.

Для учнів молодшої школи були підготовлені віршовані привітання старшокласниками. У вигляді ангелів вони разом із дітьми підписували валентинки найдорожчим серцю людям. Звичайно ж не залишились без уваги і учні старшої школи. Пара від кожного класу приймала участь у розважальній програмі «Серця двох».

 

Атестація

 

 

 

13.02.2017р. у КЗ СЗШ №8 відбулося засідання атестаційної комісії де кожний вчитель, який атестується доповів перед своїми колегами, цікаві моменти при удосконаленні свого педагогічного досвіду (творчі звіти). Звітували:

- Слайковський Ігор Леонідович;

- Заруба Інна Віталіївна;

- Демидова Алла Миколаївна;

- Кобилюх Ірина Володимирівна;

- Хмеленко Аліна Вікторівна.

 

Квест «Ми козаки! Ми переможці!»

11.01.2017р. на базі центрального парку культури та відпочинку було проведено квест «Ми козаки, ми переможці!». Діти активно проводили час на свіжому повітрі, були цікаві завдання та конкурси. Учні КЗ СЗШ № 8 приймали участь та зайняли 3 місце. Вітаємо!!!

 

Акція "Допоможи захиснику"

У лютому місяці в КЗ СЗШ №8 проходила благодійна акція «Допоможи захиснику». В рамках цієї акції діти мали змогу передати воїнам АТО продукти та речі які їм вкрай необхідні. Молодші школярі створювали своїми руками мотиваційні листівки. Передати всі зібрані речі ми змогли із допомогою Нарохи Юрія Івановича, волонтерська організація «Лелека».

 

22 puchupchallenge

Ідея челенджу прийшла до нас з США. Там влітку минулого року опублікували шокуючий звіт щодо самогубств серед ветеранів Америки. За підсумками 2014 го підрахували, що в добу зводили рахунки з життям близько 22-ох людей. Щоб підтримати ветеранів, і придумали флешмоб 22PuchupChallenge. Треба зробити віджимання і передати естафету далі.

У нашій країні люди підтримують воїнів АТО, які повернулися із зони бойових дій і мають посттравматичний синдром.  Це психічний розлад, різновид неврозу, що виникає в результаті переживання однієї чи кількох психотравмівних подій, таких як, наприклад, військові дії, теракти, аварії чи стихійні лиха, катастрофи, важка фізична травма або загроза смерті. До флешмобу приєдналися правоохоронці, військовослужбовці та всі бажаючі.

Саме тому 06.02.2017 СЗШ №8 також бере участь у флешмобу 22PuchupChallenge. 

Не питай, що країна зробила для тебе, спитай - що ти зробив для країни

 

 

Сьогодні достатньо широкий розвиток в Україні отримав волонтерський рух. Волонтери допомагають збирати кошти, одяг, їжу, медикаменти на потреби Збройних сил України, добровольчих загонів і т.д.

26.01.2017р. у місті Кам'янському на базі СЗШ №22 відбувся міський форум волонтерів. На заході були присутні педагоги та учні загальноосвітніх навчальних закладів з усього міста. Першою виступила із промовою Живага О.А. - заступник директора департаменту гуманітарних питань міської ради. В своїй промові вона щиро привітала всіх присутніх та розповіла про волонтерські заходи які проводяться за участю шкільної спільноти. Також з промовами виступали: 

- Тесьомкіна Л.І. - голова міської організації волонтерів України. Тема промови: "Волонтерство, як джерело життєвого досвіду";

- Бабенко Р.М. - методист департаменту з гуманітарних питань міської ради. Поділилась досвідом проведених заходів та волонтерських акцій. Наприклад "Вишиванка дітям АТО", "Хай ангели тебе оберігають!" та інші;

- Шиліна А.В. - голова Дніпровської районної ради ветеранів. Повідала про нове бачення соціальної діяльності через волонтерство;

- Омеляненко Р.В. - голова первинної ветеранської організації волонтерів. Поділилась досвідом проведення волонтерських заходів на базі СЗШ №9 та уроки "героїзму";

- Непалов Б.Г. - заступник голови громадської організації "Патріот - 2015". Розповідав про почуття воїнів та передавав від них подяки за пакунки з продуктами та речами які регулярно відправляються на передову.

Закінчив форум flash mob "Дерево небайдужих". Було дуже цікаво та щиро. Дякуємо організаторам за свято!

Стрітбол та дівчата

23.01.2017р. команда КЗ «СЗШ №8» приймала участь у зональних змаганнях із стрітболу серед дівчат 2002 року народження та молодше. Зайняли 3 місце.

Один день в армії

20.01.2017р. Команда КЗ «СЗШ №8» була запрошена для участі у спортивно – військовому святі «Один день у армії». Захід відбувся на базі Дніпродзержинського економічного коледжу ДГТУ. Команда нашої школи зайняла 1 місце.

 

Здоровим бути - ЗДОРОВО!

17.01.2017р. у КЗ "СЗШ №8" були проведені лекції для старших класів на теми: 

1 - "Профілактика шкідливих звичок" (8-9 класи). 

Лектор: Дон Ю.В. (КЗ охорони здоров'я "Міський медичний центр здоров'я та медицини спорту")

2 - "Наркотики - це початок кінця!" (10-11 класи). 

Лектори: Тимощук В.О.; Компанієц Н.В.; Озерной С.Н.; Захарченко І.В. (Благодійна організація "Новий час"). 

Бесіди із учнями були проведені за програмою проекту "Здоровим бути - ЗДОРОВО!". Діти мали змогу отримати розгорнуту інформацію про наслідки вживання наркотиків та куріння. Також учні переглянули фільм за участю людей які вже постраждали через вживання наркотичних речовин. Старшокласники мали змогу оцінити для себе небезпечність вживання наркотичних речовин та куріння.  Всі добре засвоїли, що здоров'я - це найцінніший скарб. 

 

Зимові розваги

  " />

" />

" />

13.01.2017 у КЗ "СЗШ №8" було проведено відкритий захід вчителем фізичної культури Слайковським Ігорем Леонідовичем, який атестується в цьому році. В заході приймали участь педагог-організатор Ткач Олена Олегівна, директор КЗ "СЗШ №8" Занєгін Віктор Олександрович, батьки, вчителі та керівник методичного об'єднання.Проходили естафети, дуже цікаві конкурси та завдання, вірші та загадки для дітей.

Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Партнери

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz