Вівторок, 16.07.2019, 08:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Середня загальноосвітня школа №8 м.Кам'янського.

Меню сайту
Форма входу

...

Учнівське самоврядування


 Однією з проблем виховання, що стоїть перед нами є соціальна активність школярів. Розвиток школяра не можливий без залучення його до соціальної праці. Тому ще однією з проблем суспільства, родини, школи є створення умов для індивідуальної, колективної, пізнавальної, творчої діяльності, формувати у дітей та молоді бажання та необхідність займатися соціально-вагомою діяльністю.
 Дитячо- юнацьке самоуправління цілком відповідає даним принципам, так  як  єдність суспільного і особистісного перетинаються у  взаємодіяльності,  взаємозв’язках та взаємовідповідальності.


Функції учнівського самоуправління:


 - навчальна (участь в теоретичних семінарах, диспутах,практикумах,  консультаціях та інших формах навчання);

 - просвітницька-пропагандистська;

 - виховна;

 - аналітична (аналіз шкільних і  міських заходів);

 - організаційна (інформування та координування діяльності класних  колективів).Члени учнівського самоврядування мають право:

 - брати участь в позакласній роботі школи;

 - вільно висловлювати свою думку при обговоренні тих чи інших  питань з організації позакласної роботи;

- вносити пропозиції щодо організації позакласної роботи.Робота з батьками


Робота з батьками – невід’ємна частина успіху роботи всього колективу. Школа – це співпраця вчителів, учнів, батьків. Робота в організації навчального процесу, позакласної діяльності організація дозвілля школярів без допомоги батьків була б не можлива.

На протязі року були проведені збори, батьківські дні, анкетування батьків з питань роботи школи Активною була участь батьків у шкільних концертах, зустрічах з цікавими людьми, відвідування разом з дітьми вистав у театрі, поїздок, організація роботи літнього табору.

   Слід відмітити  чітку роботу загальношкільного батьківського комітету. Голови батьківських комітетів надають велику допомогу в організації навчально-виховного процесу.
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Партнери

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz