Вівторок, 21.08.2018, 08:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Середня загальноосвітня школа №8 м.Кам'янського.

Меню сайту
Форма входу

...

Педагогічний колектив

ПІБ

Посада

Категорія

Вчителі початкових класів

Прокопець Маргарита Олександрівна

вчитель початкових класів

спеціаліст вищої категорії

Хмеленко Аліна Вікторівна

вчитель початкових класів

спеціаліст вищої категорії

Грицай Людмила Павлівна

вчитель початкових класів

молодший спеціаліст, старший вчитель

Коловай Олена Миколаївна

вчитель початкових класів

10 тарифний розряд

Гарькавенко Юлія Павлівна

вчитель початкових класів

спеціаліст ІІ категорії

Губа Наталія Петрівна

вчитель початкових класів

спеціаліст

Бабич Людмила Борисівна

Вихователь ГПД

спеціаліст вищої категорії

Вчителі суспільно-гуманітарного циклу

Бойко Лілія Валентинівна

вчитель української мови і літератури

спеціаліст вищої категорії

Заруба Інна Віталіївна

вчитель російської мови та зарубіжної літератури

спеціаліст І категорії

Больма Ірина Миколаївна

вчитель російської мови і зарубіжної літератури

спеціаліст вищої категорії

Мовчан Оксана Володимирівна

заступник директора з НВР, вчитель аглійської мови,

спеціаліст другої категорії

Нещерет Олеся Василівна

вчитель іноземної мови

спеціаліст

Красникова Світлана Юріївна

вчитель аглійської мови

спеціаліст І категорії

Діденко Наталія Сергіївна

вчитель історії та правознавства

спеціаліст вищої категорії

Вчителі природничо-матемематичного циклу

Лопатюк Алла Миколаївна

вчитель математики

спеціаліст вищої категорії

Забара Тетяна Петрівна

вчитель математики та фізики

спеціаліст вищої категорії

Занєгін Віктор Олександрович

Директор школи, учитель географії

 

спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

Сопернікова Тетяна Олексіївна

заступник директора з НВР, учитель математики

спеціаліст вищої категорії, учитель -методист

Прокофьєва Тетяна Владиславівна

вчитель біології

спеціаліст вищої категорії

Паламарчук Олексій Олександрович

вчитель інформатики

спеціаліст II категорії

Вчителі художньо-естетичного, оздоровчого циклу та технологій

Острижнюк Наталія Петрівна

вчитель фізичної культури

спеціаліст вищої категорії

Слайковський Ігор Леонідович

вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни»

спеціаліст І категорії

Азаров Олександр Олексійович

тренер-викладач

спеціаліст

Марухна Наталія Анатоліївна

вчитель ОТМ

спеціаліст ІІ категорії

Демидова Алла Миколаївна

вчитель трудового навчання та технології

спеціаліст І категорії

Інші педагогічні працівники

Ткач Олена Олегівна

педагог-організатор, соціальний педагог

молодший спеціаліст

Садовська Наталія Федорівна

бібліотекар

молодший спеціаліст

Лазарева Катерина Миколаївна

Практичний психолог

молодший спеціаліст

 
Станом на 01 січня 2018 року
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Партнери

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz